Bronisława RYCHTER – JANOWSKA (1868-1953) Pejzaż nadmorski

Bronisława RYCHTER – JANOWSKA

Pejzaż nadmorski

olej, tektura; 21,4 x 28,4 cm (w św. oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA;
Na odwrocie dedykacja z 15.VI.1942 podpisana przez autorkę: Bronia Rychter Janowska