Bolesław BIEGAS (1877-1954) Nadzieja niepewności, 1920

BOLESŁAW BIEGAS

Nadzieja niepewności, 1920

olej, płótno; 89,5 x 67,5 cm;

sygn. l.d.: B Biegas

na odwrocie nalepka z napisem: Espoir d’incertitude 1920 | 0,89 x 0,68

na krośnie napis 3391 i 41 1N oraz nalepka inwentarzowa z numerem 276971 1N

ZAPYTAJ O CENĘ: tel. 609 444 555