Bernard BRAUN (ur. 1935) Martwa natura, 1986

Bernard BRAUN

Martwa natura, 1986

olej, płótno; 57 x 76 cm;
sygn. p. d.: B. Braun
Na odwrocie opis pracy na płótnie: BERNARD BRAUN / „MARTWA NATURA” / 31-007 KRAKÓW / WIŚLNA 10/10; naklejka autorska z opisem pracy; na krośnie: powtórnie opisana praca

.