Bernard BRAUN (ur. 1935) Instrument, lata 60

Bernard BRAUN

Instrument, lata 60

tempera/olej, płótno; 90 x 69 cm
sygn. p. d.: B. Braun
opisany na odwrocie, na płótnie i listwie krosna: BERNARD BRAUN | dane adresowe | INSTRUMENT | TEMP.
na płótnie nalepka Bernard Braun | dane adresowe | tytuł Instrument | wym. szer. 69 cm | wys. 90 cm | tech. temp

.