Arthur BOUVIER (1837-1921) Pejzaż z Antwerpii

ARTHUR BOUVIER

Pejzaż z Antwerpii

olej, płótno dublowane
60 x 100 cm

sygn. l. d.: ABouvier.

cena: 30 000 zł