Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951) Lato trzech gracji, 2020-2021

ANNA KARPOWICZ – WESTNER

LATO TRZECH GRACJI, 2020 – 20021

olej, płótno; 70 x 80 cm;

sygn. p. d.: A. Karpowicz – 25
Opisany w kilku miejscach na odwrociu oraz sygn. i dat. na odwrocie p. d.: 2020/2021 / Karpowicz