Alicja HALICKA (1889-1974), PARYŻ. OGRODY TUILERIES

ALICJA HALICKA

PARYŻ. OGRODY TUILERIES

olej, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. l.g. (dwukrotnie): Halicka
na odwrocie na górnej listwie krosna (długopisem): 24 LES TUIERIES [sic!] (II) XXIV, na prawej listwie krosna (ołówkiem): SK 2; na dolnej listwie krosna (ołówkiem): WIATR, obok nieczytelny napis i rysunek profilu ramy [?]; na lewej listwie krosna nalepka paryskiej agencji celnej; obok pieczęć odnosząca się do rozmiaru podobrazia: 8 F.