Alicja HALICKA (1889-1974), Martwa natura ze skrzypcami kubistyczna

ALICJA HALICKA

MARTWA NATURA ZE SKRZYPCAMI KUBISTYCZNA

olej, płótno; 50,5 x 61 cm;
sygn. i dat. l. g.: A. Halicka / 1918.
Na odwrocie na płótnie cyfra 10.