Alfred TERLECKI (1883-1973), Pejzaż podgórski, 1938

ALFRED TERLECKI

PEJZAŻ POGÓRSKI, 1938

olej, płyta; 36 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: ALFRED TERLECKI 1938.