Alfons KARPIŃSKI (1875-1961), Żółte róże

ALFONS KARPIŃSKI

ŻÓŁTE RÓŻE

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. przy lewej krawędzi po środku: a. karpiński;
na odwrocie opis autorski (?): Róże żółte / mal a Karpiński / Kraków 19[3]3 (?).