Alfons KARPIŃSKI (1875-1961), Martwa natura z żółtymi różami

ALFONS KARPIŃSKI

MARTWA NATURA Z ŻÓŁTYMI RÓŻAMI

olej, tektura; 51 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński.