Alfons KARPIŃSKI (1875-1961), Martwa natura z różami

ALFONS KARPIŃSKI

MARTWA NATURA Z RÓŻAMI

olej, tektura; 49 x 68,5 cm;
sygn. śr.: aKarpiński