Aleksander MROCZKOWSKI (1850 – 1927) Wodospad w Roztoce, 1922

ALEKSANDER MROCZKOWSKI

Wodospad w Roztoce, 1922

olej, płótno, 55 x 71 cm;
sygn. i dat. l. d.: Alex Mroczkowski 1922./Wodospad w Roztoce

cena: 24 000 zł