Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950) Beliniak – sygnalista (1917)

ZYGMUNT ROZWADOWSKI

Beliniak – sygnalista (1917)

akwarela, papier
33 x 27 cm

sygn. i.dat.p.d.: Z.Rozwadowski/1917

cena: 9 000 zł