Władysław SERAFIN (1905-1988) Kwiaty w kryształowym wazonie

Władysław SERAFIN

Kwiaty w kryształowym wazonie

akwarela, papier
58 x 44,5 cm

sygn. p. d.: W Serafin

cena: 2 500 zł

    2 myśli na temat “Władysław SERAFIN (1905-1988) Kwiaty w kryształowym wazonie