Juliusz KOSSAK (1824-1899) Przed pałacem, 1873

Juliusz KOSSAK

Przed pałacem

akwarela, papier
38 x 47 cm

sygn.i.dat.p.d.: Kossak 1873

cena: 142 000 zł