Henryk KUNA (1879-1945) Dziewczyna, 1944

henryk kuna

Dziewczyna

gwasz, akwarela, papier
32 x 28 cm

sygn. i dat. l. d.: H Kuna 1944

cena: 31 000 zł

    1 myśl na temat “Henryk KUNA (1879-1945) Dziewczyna, 1944