Pablo PICASSO (1881 – 1973), Colombe Volante (Arc en Ciel), 1952

Pablo PICASSO

Colombe Volante (Arc en Ciel), 1952

Litografia barwna na cienkim kartonie
Wydawca: Mouvement de la Paix, Paryż, 1960 r.
Nakład: 2500 egz.
sygn.i dat. p.d.: „Picasso, 10.10.52”
Stan zachowania: bardzo dobry.
wymiary: 500mm × 645mm