Ake HOLM, Szwecja, XX w. (1900 – 1980), Adam i Ewa, ok. 1960 r.

Ake HOLM

Adam i Ewa, ok. 1960 r.

Litografia na cienkim kartonie litograficznym sygnowana ołówkiem w prawym dolnym rogu: „A.Holm”. Odbitka No 73 z 250. Stan zachowania doskonały. wymiary: 195mm × 170mm

Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite