MIECZYSŁAW KRZYŻAK WYJAZD NA POLOWANIE olej, płotno; 50 x 70,5 cm; sygn. p. d.: M. Krzyżak. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
MIECZYSŁAW KRZYŻAK PRZEPRAWA UŁANÓW PRZEZ RZEKĘ olej, płotno; 48,5 x 79 cm; sygn. p. d.: M. Krzyżak ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com