galeria / Józef Chełmoński / Malarstwo / Nowości / olej Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914) Święcone JÓZEF CHEŁMOŃSKI ŚWIĘCONE pędzel, tusz lawowany, papier; 32,9 x 44,1 cm (w św. passe-partout) sygn. l. d.: J. Chełmoński. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com