Karpinski Azalie 0737net300

Autor:    Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Tytuł:     Azalie, [1923]
Opis:      olej/tektura; 70,5 x 89,5 cm; sygn. i dat. p. d.: a Karpiński 1923
Cena:     cena: 43 000 zł