Falat 0868net300

Julian FAŁAT (1853-1929)
Zamek w Niedzicy, [1913]
akwarela, papier; 65 x 80,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J Fałat Niedzica 1913
cena: 65 000 zł