FilipkiewiczMiecz 4302s net300

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Stodoła
olej, tektura; 49 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
cena: 5 500 zł