Pautsch Fryderyk DOLINA PRADNIKA W OJCOWIE 3113net300

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Dolina Prądnika w Ojcowie, [1929]
olej, tektura; 63 x 88 cm;
sygn. i dat. l. d.: F PAUTSCH 29
cena: 33 200 zł