Stanko 7537net300

Leszek STAŃKO (1924-2011)
Pejzaż górski z jeziorem, [2008]
olej, tektura; 21,8 x 28,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO 2008
cena: 2 100 zł