Weiss net300

Wojciech WEISS (1875-1950)
Przed domem w Kalwarii, [1908]
olej, tektura; 42 x 27 cm;
sygn. p. d.: WW [monogram wiązany czarną farbą];
na odwrocie stempel – faksymile monogramu wiązanego artysty WW, niżej cyfra 4 oraz wyżej numer ze spuścizny artysty 0278;
niżej napis odręczny ołówkiem: Kalwarja [sic!] 1906.
cena: 16 000 zł