Taranczewski Waclaw Artysta net300

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Artysta w pracowni, [1943]
pastel, akwarela, papier; 97,5 x 67,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. czerwiec 1943
cena: 12 200 zł