Borysowski pejzaz z torami300

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Pejzaż z torami kolejowymi
olej, płótno; 61,5 x 70, 5 cm;
sygn. p. d.: Borysowski
cena: 9 700 zł