Makowski 8825net300

Tadeusz Józef MAKOWSKI (1882-1932)
Portret Marcela Gromaire’a
olej, płótno; 24 x 19,5 cm
Marcela Gromaire (1892-1971) malarz, przyjaciel Tadeusza Makowskiego, którego także portretował.
cena: 34 200 zł