Filipkiewicz 9025 15 5x34cm dykta net300

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Potok
olej/dykta; 15,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
cena: 9 700 zł