wyczol1net300

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Panorama Krakowa (Dachy Krakowa)
akwarela, papier; 26,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: Leon Wyczółkowski
cena: 81 400 zł