KossakJerzy 8896Kirasjerzy 59x69net300

Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Kirasjerzy, [1922]
olej, płótno; 59 x 69 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1922
cena: 34 500 zł