Rybkowski 7688net300

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)
Pejzaż z Zakopanego, [1906]
akwarela, papier; 6 x 16 cm;
sygn. i napis autorski: Zakopane 1906 p. d.: TRybko
cena: 1 600 zł