Podsadecki pejzaz net300

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Pejzaż
akwarela, tektura; 26,3 x 34 cm;
sygn. p. d.: PODSADECKI (ołówkiem) oraz data l. d.: 6. 7. 1960 (ołówkiem)
cena: 1 400 zł