Kamocki 10net300

 Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Studia konia, torsu oficera na koniu, trębacza armii, upadek z konia, [ok. 1894]
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: StKamocki (czerwoną kredką)
cena: 1 400 zł