Weiss Wojciech Na plazy w Nicei net300

Wojciech WEISS (1875-1950)
Nicea, [1925]
akwarela, ołówek, papier; 21,7 x 28 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY; z faksymile artysty pośrodku; oraz nr ze spuścizny artysty: 001521; i napis odręczny ołówkiem: Na plaży, Nice 1925.
Bibl.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Aneri Irena Weissowa - Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej, w cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2013, kat. poz. 130
cena: 2 300 zł