KossakJerzy 8896Kirasjerzy 59x69net

Jerzy Kossak
"Kirasjerzy"
olej/płótno, 59x69 cm,
sygn.p.d.: Jerzy Kossak 1922

ikonę strzałki w lewo niebieski25