KossakWoj 42 net300

Autor:    Wojciech KOSSAK (1857-1942)
Tytuł:     Portret Cesarza Wilhelma II
Opis:      olej/tektura, 31 x 22cm, sygn p.d. W. Kossak
Cena:    19 000 zł