KossakWojciech 7891 01net300

Autor:    Wojciech KOSSAK (1857-1942)
Tytuł:     Drużbowie
Opis:      olej/płótno, wym 76x65cm, sygn l. d. W. KOSSAK (ok. 1910)
Cena:    130 000 zł