MalczewskiGasowski300

Autor:    Jacek MALCZEWSKI  (1854-1929)
Tytuł:     Portret Mieczysława Gaseckiego, [1923]
Opis:       olej/płyta; 50 x 68,5cm; sygn.i dat. p.d.: Maj/JMalczewski/1923ki
Cena:     108 800 zł