Panek glowa w kapeluszu net300

Autor:   Jerzy PANEK (1918-2001)
Tytuł:    Głowa w kapeluszu
Opis:     akwarela/papier; 29,5 x 21 cm; sygn. p.d.: Panek 80
Cena:    1 320 zł