rzecki 300

Autor:    RZECKI-SZRENIAWA Stanisław (RZECZNIK) (1888 - 1972)
Tytuł:     Józef Kotarbinski jako Shylock i Stanislaw Bronicz -Tubal w sztuce Szekspira Kupiec wenecki
Opis:      litografia barwna/papier; 36,2 x 28,3 cm; sygn. na płycie l. g.: St. Szreniawa-Rzecki-1904
Cena:    720 zł