0001net300

Autor:    Teresa WALLIS – JONIAK (ur. 1926)
Tytuł:     Oliwki, [2016]
Opis:      olej/płótno; 60 x 80 cm; sygn. i dat. p. d.: T. Wallis.J. 16
Cena:     6 800 zł