ZiomekT2873net300

Autor:    Teodor ZIOMEK (1874-1937)
Tytuł:     Zimowy poranek
Opis:     olej/płótno naklejone na tekturę; 22 x 19,2 cm; sygn. p. d.: T.ZIOMEK
Cena:    3 900 zł