Gottlieb Leopold Posilek net300

Autor:    Leopold Gottlieb /1879 - 1951/
Tytuł:     Posiłek, ok. 1927
Opis:      akwarela/papier; 36 x 26 cm; sygn. l.d.: L. Gottlieb
Cena:    30 000 zł