hyder1net300

Autor:   Fryderyk HAYDER (1905-1990)
Tytuł:    Martwa natura z białym dzbankiem, [1948]
Opis:     olej/tektura; 39 x 47 cm; sygn. i dat. l. d.: F. Hayder 1948
Cena:   4 200 zł