Szancenbach raki300

Autor:    Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Tytuł:     Raki , [1997]
Opis:      olej/płótno; 54,5 x 65,5 cm; sygn. p. d.: Xancenbach
Cena:     20 400 zł