Podsadecki ptaszek net300

Autor:    Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Tytuł:     Czerwony ptaszek /1958/
Opis:      olej/płótno, 77 x 40 cm; sygn. i dat. p.g.: PODSADECKI /VIII/ 1958
Cena:     9 000 zł