Podsadecki spiaca net300

Autor:    Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Tytuł:     Śpiąca
Opis:      olej/tektura, 35 x 27,2 cm; sygn. p.d.: PODSADECKI
Cena:     5 040 zł